Przykładowe moje realizacje. Po więcej wejdź w Portfolio

Filmowanie dronem WROCŁAW – zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona Wrocław dla wymagających

Pasja, kreatywność i zaangażowanie to podstawa w firmie Rashpla. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne formy filmowania, ale również te nieco bardziej nietypowe. Od dłuższego czasu specjalizujemy się między innymi w filmowaniu z powietrza. Jest to niezwykle ciekawa forma, która sprawdza się również podczas produkcji spotów reklamowych. Obecnie nie tak łatwo jest przyciągnąć uwagę internautów. Publikowane materiały muszą być ciekawe, oryginalne, a także dynamiczne. To wszystko jest możliwe, dzięki filmowanie dronem Wrocław. Jest to idealny wręcz sposób na to, aby w krótkim czasie osiągnąć zamierzony efekt i cieszyć się zainteresowaniem wśród wielu nowych klientów.

Filmowanie z powietrza Wrocław idealne dla branży turystycznej

Jeżeli chcesz pokazać obiekt hotelarski, czy też gastronomiczny – filmy z drona Wrocław to świetna propozycja dla Ciebie. Z dużej wysokości można objąć całość obiektu. W ten sposób pokażesz odległość obiektu od centrum, plaży, rzeki, czy też muzeów. Filmowanie z drona Wrocław cieszy się dużym uznaniem właśnie w przypadku obiektów noclegowych, czy też turystycznych. Jeżeli chcesz stworzyć film reklamujący tego typu firmę, nie możesz pominąć realizacji z powietrza. Wszystkie zdjęcia wykonamy podczas odpowiedniej pogody, aby materiał prezentował się świetnie. W tym przypadku znaczenie ma pora dnia, nasłonecznienie, czy też wiatr. Inaczej wyglądają materiały nagrane w pochmurny dzień, a inaczej te w słoneczny. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać. Posiadamy niezbędne uprawnienia, a także doświadczenie, dzięki czemu Twój film z drona będzie prezentował się doskonale, a Ty pobijesz konkurencję na kolana.

Filmy z drona świetne dla przedsiębiorców

Filmowanie dronem nie jest oczywiście zarezerwowane tylko dla branży turystycznej. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na umieszczanie ujęć z powietrza również w swoich spotach reklamowych. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się, na przykład na halach produkcyjnych, magazynowych, czy też w biurach. Ponadto filmowanie z powietrza sprawdza się także na zewnątrz obiektów i pokazuje wielkość danej firmy, co również może być przyciągające dla potencjalnych klientów. Filmy z drona są ciekawsze od tradycyjnych i wyróżniają się większą dynamiką. Możesz je swobodnie umieścić w sieci, na przykład na stronie internetowej firmy, kanale Youtube, czy też w social mediach. Osoby, które chcą bliżej poznać Twoją działalność, na pewno z dużym zainteresowaniem będą śledzić ujęcia pojawiające się na ekranie. Możemy Ci to zagwarantować, ponieważ dla nas filmowanie z lotu ptaka jest chlebem powszednim.

Nagrywanie z powietrza imprez i wydarzeń masowych

Filmy dronem na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego to również świetny pomysł na promowanie różnorodnych wydarzeń masowych. Nagrywanie z drona ujęć radujących się kibiców podczas meczu piłki nożnej, skaczącego tłumu podczas koncertu zespołu młodzieżowego, czy też pokazanie z zupełnie innej perspektywy miejskiej imprezy – to wszystko znacznie urozmaica odbiór materiału wideo. Nagrywanie dronem nie bez powodu zyskuje na popularności. Ujęcia kręcony z góry, z dość dużej odległości, nadają całości ciekawego wyrazu i sprawiają, że widz może zobaczyć ogół, a zatem również i ogrom organizowanego wydarzenia. Właśnie dlatego filmy z powietrza to świetny pomysł nie tylko dla firm, ale także dla samorządów oraz organizatorów imprez masowych, którym zależy na uwiecznieniu chwili w ciekawy i unikalny sposób.

Filmowanie z drona nieruchomości

Rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija, pojawiają się coraz to nowsi deweloperzy, którzy oferują domy oraz mieszkania we Wrocławiu i okolicy. Musisz zatem zrobić wszystko, aby odróżnić się od konkurencji, a tym samym zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą. Filmowanie z lotu ptaka będzie dla Ciebie najlepszych rozwiązaniem. Na spocie reklamowym pokażesz wyjątkowość oferowanego przez Ciebie obiektu. Być może jest to jego wielkość, piękna okolica, bliskość do centrum miasta, a może do lasu? To wszystko możemy ująć na stworzonym dla Ciebie filmie. Filmowanie dronem Wrocław to bowiem idealny sposób na to, aby zaprezentować tereny oraz obiekty budowlane. Jeżeli pracujesz w branży nieruchomości – skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Posiadamy doświadczenie, niezbędne uprawnienia, a także profesjonalny sprzęt, jednak to, co wyróżnia nas od konkurencji to pasja i kreatywność! Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się spełnić nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania naszych klientów. Nigdy nie idziemy na kompromisy, dlatego nasze filmy z drona są w pełni profesjonalne, a ich montaż przebiega szybko i sprawnie. Efekt na pewno Cię zachwyci, ponieważ przykładamy ogromną wagę do detali, co widać również w naszym portfolio. Przejrzyj je, a następnie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Możesz do nas zadzwonić, bądź napisać wiadomość mailową.

Filmowanie dronem Wrocław - najlepsze zdjęcia z powietrza
Zdjęcia z drona Wrocław - filmowanie z powietrza we Wrocławiu
Filmowanie z powietrza Wrocław - każdy film powienien mieć ujęcie z lotu ptaka
Ciekawe ujęcia - filmowanie z lotu ptaka we Wrocławiu
Call Now Button